En Güzel Oyunlar

En güzel oyunlar

Merhaba bu yazımızda da size google'a en güzel oyunlar yazdığınızda gerçekten adı gibi içinde en güzel oyunları barındıran bir siteden bahsedicez.Aslında söylenecek çok fazla birşey yok.Yeni kurulmuş olan çok zengin içeriği ve kullanıcı dostu olan tasarımı ile kaliteli hizmet vermeye çalışan bir web sitesi enguzeloyunlar.org. Sitede şuanlık kullanıcıları rahatsız etmemek için, gerçekten siteye girdiklerinde başka yere dikkat dağılmaması için reklamda kullanılmamış.Bunun dışında hergün yenilenen içeriği ile oldukça zengin bir oytun arşivi sunuluyor.En güzel oyunlar lafınıda bu yüzden hak ediyorlar aslında eklemiş olmak için oyun eklenilmemiş siteye.Geçmişten kalan oyunlardan günümüzde en popüler olanlar seçilerek siteye entegre edilmiş.E bundan sonrası zaten çok kolay enguzeloyunlar.org yazıp siteye giriş yapıyorsunuz ve istediğiniz oyunu yada zevkinize uygun bir kategoriye girip istediğiniz oyunu ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz.Site ayrıca çocuklar içinde %100 güvenlidir.Sitedeki bizim favori oyunlarımız ise Neşeli Dondurmalar ve Tüylü balon patlatma oyunudur.Bu oyunlarıda oynarken sitedeki diğer oyunlar kadar zevk alacağınıza eminim.İyi günler, iyi eğlenceler sizin olsun.

 

My Little Pony Çizgi Film Oyunları

Minika Çocuk Tv’de yayınlanan Amerikan menşeili My Little Pony çizgi filminde, küçük midilliler oyun oynarak Equestria’de yaşamlarını sürdürmektedirler. Equestria’de barış içinde yaşamak isteyen küçük midillilere sürekli saldıran cadılar ve troller gibi kötü niyetli canlılar olmakta onlara karşıda Twilight Sparkle ve arkadaşları uyum elementlerini kullanarak karşı koymaktadırlar. Gerçekçi ve güvenilir Applejack, kendini beğenmiş maceraperest Rainbow Dash, zarif, utangaç ve tatlı dilli Fluttershy, şarkı söyleyerek hoplayıp zıplayan Pinkie Pie, sihir yapan ve yardımsever Twilight Sparkle, tek boynuzlu olan moda tasarımcısı Rarity, krallığın üzerinden uçmaya bayılan Princess Celetia ve minik ejderha Dragon Spike her gün yeni bir macera ile çocukları başka diyarlara götürüyorlar.
My Little Pony çizgi filminden esinlenerek internet ortamında boş zamanlarını değerlendirmek isteyen Pony hayranları için My Little Pony Oyunları projemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz. Pony karakterlerinden esinlenerek oluşturulmuş yapbozlar, boyama oyunları, pony fark bulma oyunları, pony maceraları gibi Pony Oyunları ile ufaklıkların artık canı sıkılmayacak. Equestria’de Pony arazilerini dekore edebilecek, Pinkie Pie (Pinki Pay) ile zıplayarak bulutların üzerine çıkabileceksiniz. Bunun yanında Pony dekorasyon ve süsleme oyunları ile Pony giysi giydirme gibi oyunlarla da vaktinizi hoşça geçirebileceksiniz. İnternet ortamındaki tüm My Little Pony Oyunları burada.. Bu çalışmamız içeriğinde sadece Pony Oyunu oynanır.

Oda Oyunları Oyna

Çocukların hatta büyüklerin rağbet ettiği ve son zamanlarda aranan oyunlar listesinde önemli bir yer tutan oda oyunları, zeka ve dikkatin en uygun şekilde kullanımını gerektiren bir oyun çeşididir. Flash oda oyunlarının en önemli bölümünü odadan kaçış oyunları oluşturmaktadır. Odadan Kaçış Oyunlarında; oda veya bulunulan mekanın kapısından çıkış için gerekli nesneleri toplamalı ve bu objeler ile bulmacaları çözerek çıkış kapısını aralayarak kaçmalısınız.Oda oyunları denilince ilk etapta akla odadan kaçış oyunları gelse de dekorasyon ve gizli nesneleri bulma oyunları da beğeni ile oynanan oda oyunları arasında yer almaktadır.
Gizli Nesneleri Bulma Oyunlarında amaç odada dağınık şekilde verilen eşyalar arasında istenilen eşyaları belirli süreler dahilinde bulmanız istenmektedir. Gizli nesneleri bulma oyunlarının bazıları kaçış oyunlarına benzer formatlı olarak oynanmaktadır. Yani kapıdan çıkış için sizden odadaki gizli nesnelerin bulunması istenmektedir. Oda Dekorasyon Oyunlarında ise odanızı veya size sunulan alanı zevkinize uygun şekilde belirli eşyalar ile dekore ederek süslemeli ve göze hoş mekanlar oluşturmalısınız.
Oda Oyunları; odadan kaçış oyunları, gizli nesneleri bulma oyunları, oda dekorasyonu oyunları şeklinde ayırıma tabi tutularak kategorik olarak Oda Oyunu sitesinde oynanır. Bu flash oyun platformumuzda sadece oda oyunu bulunmaktadır.

Pocoyo Oyunları Oyna

Okul öncesi çocukların vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer tutan Pocoyo çizgi animasyonu ülkemizde çok sevildi. Küçüklerin sevgilisi olan Pocoyo, eğitici yönü ile velilerin de gönlünü kazandı. Pocoyo, eğitici maceralarına fili Elly, ördek arkadaşı Pato ve köpeği Loula ile her gün yenilenerek devam ediyor. Okul öncesi çocuklara hitap eden Pokoyo çizgi animasyonu, küçüklerin zeka ve beceri gelişimlerine olumlu etkide bulunmaktadır. Pocoyonun eğitici çizgi animasyonlarını internet ortamında flash oyunlar ile devam ettirmek üzere Pocoyo Oyunları sitesi projemizi hayata geçirdik.
Pocoyo çizgi animasyonu kahramanlarının maceralarını artık Pocoyo Oyunları sitemizde bulabileceksiniz. Pocoyo, Elly, Pato ve Loulanın macera oyunları, pocoyo yapboz ve boyama oyunları ile internetteki bu açığı kapatmaya çalıştığımız flash oyun sitesine hepinizi bekleriz. Bu sitemizde sadece pocoyo oyunu oynanır.

Keloğlan Oyunları Oyna

Çocukluğumuzun en önemli kahramanı, masallarını dinleyerek büyüdüğümüz Keloğlan, Trt Çocuk kanalında Keloğlan Masalları çizgi filmleri ile yine çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Keloğlan, eşeği Karakaçan, Bilgecan dede ve kız arkadaşı Cankız ile birlikte maceradan maceraya koşuyorlar. Özellikle Uzun ve Huysuz ile Kara Vezirin kötülüklerini engellemek için çareler üretiyorlar. Trt Çocuk Televizyonunda yayınlanan Keloğlan Masalları çizgi filmi ile Keloğlan karakterlerinin maceralarına her gün bir yenisi ekleniyor. Çocuklarımız sadece televizyondaki çizgi filmi ile yetinmeyin aynı zamanda Keloğlan ve arkadaşlarının oyunlarını da oynamak istemektedirler.
Televizyonda çizgi filmini seyrettikleri bu kahramanların oyunlarını da oynamak isteyen çocuklarımız için yeni bir flash oyun sitesi hazırladık. Keloğlan Oyunları oynayabilecekleri bu çalışmamızda çocuklarımız için internet ortamında yayınlanmış tüm Keloğlan Oyunlarını derleyerek sizler için bir araya getirdik.
Zararlı içerik içermeyen güvenilir bir ortamda flash keloğlan oyunu oynayabilmeleri için biz elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik. İnternette mevcut olan keloğlan oyunları boşluğunu, Keloğlan Macera Oyunları, Boyama Oyunları, Yapboz Oyunları gibi kategoriler ile umuyoruz ki gidereceğiz. Her gün güncellenen en yeni ve en güzel keloğlan oyunlarını oynayabileceğiniz sitemizde hepinize iyi eğlenceler dileriz